Drzwi wewnętrzne Warszawa Darplast zaprasza!

W naszym bogatym sortymencie drzwi i okien znajdziecie Państwo również szeroką gamę drzwi obejmującą ofertę na drzwi wewnętrzne Warszawa i okolice, autoryzowany salon Darplast zaprasza!

Oferujemy drzwi wewnętrzne renomowanych i uznanych producentów takich jak Porta, Verte czy DRE. Z pewnością każdy z Państwa odnajdzie w tak ogromnej palecie modeli swoje wymarzone drzwi wewnętrzne.

Na różnorodność wyboru modeli drzwi wewnętrznych i ich wariantów wpływa wiele czynników. Począwszy od stylizacji danej linii modeli drzwi mogą Państwo dokonywać wyboru pomiędzy drzwiami nowoczesnymi lub drzwiami klasycznymi.

Ważne jest również przeznaczenie drzwi oraz w jakim pomieszczeniu mają myć zamontowane. Mogą to być zarówno drzwi uniwersalne idealnie pasujące do każdego pomieszczenia, niezależnie od stylizacji wnętrza, jak również dedykowane drzwi do garderoby czy też drzwi do łazienki.

Większość modeli drzwi wewnętrznych Porta jest dostępna w dwóch wariantach do wyboru: drzwi przylgowe oraz drzwi bezprzylgowe. Odróżnia je od siebie sposób zamykania skrzydła drzwi, ponieważ w przypadku drzwi przylgowych skrzydło drzwi zatrzymuje się na ościeżnicy wystając lekko ponad ościeżnicę, natomiast skrzydło drzwi bezprzylgowych chowa się w ościeżnicy na równo, tworząc płaską powierzchnię ze ścianą.

Dzwi porta   Dzwi porta
przylgowe   bezprzylgowe

Okleiny porta zostały sklasyfikowane pod kątem jakości wykończenia i odporności na czynniki zewnętrzne. Są tą zarówno okleiny syntetyczne jak i naturalne o szerokiej palecie kolorów. Można dokonać wyboru począwszy od klasycznej bieli, poprzez okleiny typu dąb, wiśnia, orzech czy też akacja,  po bardzo ciemne okleiny typu wenge.

Ogromna różnorodność możliwości wyboru oklein, wariantów danego modelu drzwi pozwoli Państwu na skonfigurowanie swoich wymarzonych drzwi.

Oprócz drzwi wewnętrznych w ofercie posiadamy również odpowiednie ościeżnice oraz szereg akcesoriów takich jak klamki czy listwy podłogowe.

Nasi doświadczeni handlowcy i doradcy pomogą Państwu w doborze najbardziej odpowiednich drzwi wewnętrznych do Państwa mieszkania lub też budynku wolnostojącego.

Zachęcamy również do skorzystania z możliwości wykonania darmowego pomiaru oraz gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży drzwi i okien w Warszawie.

Salon drzwi i okien Darplast zaprasza!