Skrzydła drzwiowe o wysokich parametrach technicznych gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania najczęściej występują w komplecie z ościeżnicą metalową. Z myślą o podniesieniu estetyki dla pomieszczeń wyposażonych w tego typu drzwi, uzupełniliśmy naszą ofertę o ościeżnicę PROJEKT. Ościeżnica ta przystosowana jest do współpracy z drzwiami typu AGAT, OPAL, KWARC, GRANIT, Rw=27 dB, Rw=32 dB, Rw=42 dB, EI 30, EI 60. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu profilowi części metalowej można dokonać łatwego montażu nakładek Porta SYSTEM zapewniających łatwe i estetyczne wykończenie montażu.

 

Drzwi porta

Drzwi porta

Drzwi porta

 

 

Konstrukcja produktu


Kompletna ościeżnica PROJEKT składa się z: • ościeżnicy metalowej kątowej o szerokości 90 mm z przygotowanym profilem do montażu nakładek Porta SYSTEM wykonanej z blachy stalowej ocynkowanej o gru bości 1,2 mm (AGAT, OPAL), lub 1,5 mm (KWARC, GRANIT, Rw=27 dB, Rw=32 dB, Rw=42dB, EI 30, EI 60), • specjalnie nafrezowanych elementów Porta SYSTEM składających się z belki po ziomej i dwóch belek pionowych oraz listew opaskowych wykonanych z materia łów drewnopodobnych. Ościeżnica PROJEKT produkowana jest i dostarczana do klienta w postaci kompletu elementów do składania na miejscu budowy.

 

Pokrycie


Część metalowa ościeżnicy malowana jest proszkowo farbą podkładową w kolorach: biały (RAL 9016), popielaty (RAL 7035), brązowy (RAL 8028), kremowy (RAL 1001) lub „Sahara". Nakładki Porta SYSTEM pokrywane są następującymi okleinami: CPL, drewnopodobną oraz okleinami z drewna naturalnego.


Ościeżnica


„80", „90", „100". Szerokość profilu ościeżnicy: 90 mm. Możliwość zamówienia ościeżnicy w dwóch wersjach: • do postawienia na gotowej posadzce „0", • do zalania w wylewce posadzki „-30"