Profesjonalna ościeżnica regulowana dedykowana do skrzydła szklanego firmy GIPSY KINGS. Specjalne kieszenie na zawiasy gwarantują stabilność konstrukcji nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji i znacznym obciążeniu. Ościeżnica poprzez możliwość regulacji pozwala na idealne dopasowanie do grubości muru, co wpływa na wyjątkowo estetyczne wykończenie montażu.W sprawie doradztwa i zakupu skrzydeł szklanych GIPSY KINGS prosimy o kontakt z Dealerami Porta.Szczegółowa oferta dotycząca skrzydeł szklanych dostępna jest na stronie www.szklanedrzwi.pl
UWAGA! Skrzydła szklane GIPSY KINGS zaprojektowane do prezentowanej ościeżnicy Porta SYSTEM posiadają w widocznym miejscu wygrawerowany logotyp Porta DRZWI. Tylko tak dobrany komplet gwarantuje wysokie parametry użytkowe i satysfakcję z zakupu.

 

Drzwi porta

 

 

Konstrukcja produktu


Ościeżnica składa się z:

  • belek głównych: poziomej oraz dwóch pionowych wykonanych z materiałów drewnopochodnych listew opaskowych.
  • Ościeżnica Porta SYSTEM jest produkowana i dostarczana do Klienta w postaci kompletu elementów przeznaczonych do składania na miejscu budowy.

 

Pokrycie


Ościeżnice są pokrywane następującymi okleinami: Portadecor, Portacortex,Super Matt, Portadur, drewnopodobną, CPL HQ oraz okleinami z drewna naturalnego.Kolory oklein są dopasowane do kolorystyki skrzydeł drzwiowych znajdujących się w standardowej ofercie Porta KMI Poland.