Najpopularniejsze modele

Nowość: 4 Żywioły

Witamy na stronie firmy DARPLAST - Autoryzowanego Salonu Drzwi Porta!

Producent Drzwi Porta, to najczęściej wybierany przez klientów dostawca drzwi na polskim rynku. Jako autoryzowany partner marki Porta stawiamy na jakość produktu jak również jego odpowiednią instalacje. Posiadamy doświadczenie w tym zakresie już od 1995 roku . Wyroby z naszej oferty posiadają liczne nagrody m.in. Złoty Laur Klienta, Lidera Rynku Stolarki czy też Marki Wysokiej Reputacji.

Aby wdrażać rozwiązania optymalnie dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. nasi pracownicy przechodzą szereg szkoleń z zakresu znajomości produktu, technologii jego wykonania oraz techniki montażu. Pozwala to na profesjonalną obsługę klienta, począwszy od doradztwa przy wyborze modelu po sam montaż w Państwa domu. W salonie sprzedaży firmy DARPLAST przy ul. Górczewskiej 246 posiadamy bogatą ekspozycję drzwi wewnętrznych. Zapraszamy do jego odwiedzenia i zapoznania się z szeroką gamą wzorów oraz kolorów oferowanych produktów. Naszą dewizą jest "Najwyższa jakość za rozsądną cenę",
a potwierdzeniem tych słów jest szerokie grono naszych zadowolonych klientów, które nieustannie się powiększa.

Mamy nadzieję, że informacje zamieszczone na stronie przybliżą Państwu nasz asortyment, rozwieją wątpliwości i pomogą w podjęciu decyzji. Wszystkie nasze Drzwi tworzymy z pasją.


Zapraszamy!!!

 

certyfikat porta drzwi

certyfikat porta drzwi