Rozwiązania Porta

Narzędzia Porta

Porta FIT to „szyta na miarę”, szeroka gama produktów dostosowana do indywidualnych wymagań klienta. Kolekcja została przygotowana w 25 kolorach oraz w 3 różnych jakościach począwszy od oszczędnej i atrakcyjnej cenowo wersji Portadecor, poprzez efektowną o wysokiej jakości użytkowej okleinę Portadur, aż po niezwykle odporną dającą gwarancję wieloletniego użytkowania drzwi okleinę CPL HQ. Laminat CPL HQ to materiał z kategorii Long Life Product stosowany w mieszkaniach o podwyższonym standardzie oraz wszędzie tam, gdzie drzwi narażone są na intensywne użytkowanie z sugerowanym przeznaczeniem do hoteli, budynków biurowych oraz innych miejsc użyteczności publicznej.

 

Wzory


 

Dzwi porta   Dzwi porta   Dzwi porta   Dzwi porta
Porta FIT A0   Porta FIT A2   Porta FIT A6   Porta FIT B2
Dzwi porta   Dzwi porta   Dzwi porta   Dzwi porta
Porta FIT B5   Porta FIT C0   Porta FIT C1   Porta FIT C2
Dzwi porta   Dzwi porta   Dzwi porta   Dzwi porta
Porta FIT C3   Porta FIT E0   Porta FIT E3   Porta FIT F2
Dzwi porta   Dzwi porta   Dzwi porta   Dzwi porta
Porta FIT F3   Porta FIT F6   Porta FIT G0   Porta FIT G2
Dzwi porta   Dzwi porta   Dzwi porta   Dzwi porta
Porta FIT G3   Porta FIT G4   Porta FIT G5   Porta FIT H0
Dzwi porta   Dzwi porta    Dzwi porta   Dzwi porta
Porta FIT H1   Porta FIT H2   Porta FIT H3   Porta FIT I.0
Dzwi porta            
Porta FIT I.1            

 

 

Rodzaj drzwi


Dzwi porta   Dzwi porta
przylgowe   bezprzylgowe

 

Wypełnienie


Dzwi porta   Dzwi porta
wypełnienie stabilizujące   płyta pełna wzmocniona sklejką

 

 

Konstrukcja produktu

 


W modelach E,F,G,H Wypełnienie skrzydła stanowi konstrukcja mieszana składająca się z „plastra miodu” i płyty stabilizującej lub w całości z płyty pełnej wzmocnionej sklejką (opcja za dopłatą). Rama wraz z wypełnieniem jest obłożona dwustronnie płytą HDF. Konstrukcje skrzydła uzupełniają zamiennie szyba lub panel płaski (obustronnie oklejona płyta HDF 8 mm).

W modelach wzór A, B, C wypełnienie skrzydła stanowi konstrukcja mieszana składająca się z „plastra miodu” i płyty stabilizującej lub w całości z płyty pełnej wzmocnionej sklejką (opcja za dopłatą). W modelu wzór D standardowym wypełnieniem jest płyta pełna. Rama wraz z wypełnieniem jest obłożona dwustronnie płytą HDF. Konstrukcje skrzydła uzupełniają zamiennie szyba lub panel płaski (obustronnie oklejona płyta HDF 8 mm).

 

Profil krawędzi

 


Profil krawędzi skrzydła „K“. Oba boki oraz góra skrzydła są okleinowane taśmą obrzeżową w kolorze skrzydła. W wykonaniu CPL HQ oba boki oraz górna krawędź skrzydła pokryta taśmą brzegową ABS o grubości 1 mm w kolorze skrzydła.

 

Pokrycie

 


Skrzydło jest pokryte okleiną Portadecor, Portadur (układ pionowy) lub CPL HQ (Continuous Pressure Laminate High Quality) o grubości 0,2 mm. Ramka z MDF -u oklejona w kolorze skrzydła o dwóch różnych profilach w zależności od rodzaju pokrycia (odmienny dla CPL HQ).

 

Ościeżnica

 


Rekomendowane ościeżnice przylgowe: Porta System // Minimax
Rekomendowane ościeżnice bezprzylgowe: Porta System Elegance // LEVEL

 

porta fit